Bu beyan Yehju.com Facebook uygulaması Yehju'ya ait gizlilik politikasını içerir.
http://apps.facebook.com/yehjufbapp uygulamasına katılarak aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

  1. Yehju uygulaması, siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, doğum tarihi, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Kesinlikle gizlilik içerisinde toplanan bu bilgiler doğrultusunda müşteri sınıflandırmaları yapılmakta ve bu sınıflandırmalar dönemsel kampanya çalışmaları ve müşteri profiline yönelik promosyon çalışmalarında sadece Yehju.com bünyesinde kullanılmaktadır. Toplanan bu bilgilerin söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşılması, faaliyet dışı herhangi ticari amaçla kullanılması ve/veya satılması söz konusu değildir.

  2. Yehju uygulaması istediği kişisel bilgilerin haricinde uygulama kullanımı sırasında izlediği müşteri hareket ve tercihlerini analiz etmektedir. Kişisel bilgiler içermeyen bu analizler, size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla gerektiğinde iş ortaklarımızla paylaşılabilmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere, sadece kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve/veya değiştirmesi mümkün değildir. Uygulama kullanımında hiçbir şifre ve benzeri bilgiler kullanılmamakta ve sistemimizde kaydedilmemektedir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca ve usulünce talep edilmesi halinde ve de yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

  3. Yehju uygulamasında puanlama sisteminde yapmış olduğunuz oylama baz alınarak puan verilmektedir her oylama 1 (bir) puan değerinde dir. Puanlama sistemi yazılımsal olarak kontrol edilir ve puanlamaya hiçbir şekilde, herhangi biri tarafından müdahale edilemez.

  4. Toplamış olduğunuz bu puanlar 20 (yirmi) puanı geçtiğinde hangi arkadaşın senin hakkında nasıl bir oylama yapmış görebilirsin.


Yehju.com'a ait http://apps.facebook.com/yehjufbapp adresinde faaliyette olan Facebook uygulaması hakkında soru ve önerileriniz için bize aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz;